Party Teens

Party Teens

IMGP6378Niewątpliwą zaletą wizażu i stylizacji jest różnorodność koncepcji. I tak po kilku naprawdę mroźnych miesiącach, kiedy to wykorzystałyśmy Zimę maksymalnie tworząc sesje zdjęciową z Królową Śniegu czy też divą w czarnej sukni, zapragnęłyśmy na nowo poczuć Wiosnę. W mojej głowie narodził się nowy pomysł, a do współpracy zaprosiłyśmy z Agnieszką dwie modelki. Stylizacja każdej z nich miała być kolorowa, młodzieńcza i pełna energii. Jako rekwizyty posłużyły nam akcesoria, które najczęściej przydają się na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Były więc kolorowe balony, konfetti, brokatowe gwizdki, wstęgi, serpentyny a także…strony z kolorowych czasopism przedstawiające imprezowe makijaże i ogromne lizaki.

Makijaż starałam się wykonać w taki sposób, aby obie modelki prezentowały się wyjątkowo. Zastosowałam kolorowe eyelinery by przyozdobić oczy Pauli drobnymi kółeczkami imitującymi konfetti. Natomiast powieki Asi zdobił brokat. U obu dziewczyn postawiłam na soczyste, owocowe usta.

W założeniu zdjęcia miały kipieć od kolorów, przywodzić na myśl dwie imprezujące nastolatki, roześmiane od ucha do ucha. Mimo, że sesja zdjęciowa trwała długo, a na podłodze wszędzie rozsypywało się konfetti, to ostateczne efekty wynagrodziły cały ten trud w przygotowaniach i realizacji tego zwariowanego pomysłu.:)

 

Fotograf: Agnieszka Tylka (http://www.facebook.com/fotografia.atylka)

Modelki: Paula Piątak i Joanna Wołowska

Makijaż, projekt i stylizacja mojego autorstwa

 

Aleksandra Starachowska
No Comments

Leave a Comment