Sesja dla agencji aktorskiej Andy Max

Sesja dla agencji aktorskiej Andy Max

IMGP5426Ten post zamieszczam w dziale „Kobiety w obiektywie” choć pozowała nam dwunastoletnia Wiktoria. Ta młoda kobietka poszczycić się może 174 cm wzrostu i nienaganną figurą. Nic więc dziwnego, że sesja miała trafić do dziecięcej agencji aktorskiej Andy Max. Przede mną i Agnieszką stanęło nie lada wyzwanie – ukazać dziewczynkę na kilkunastu fotografiach, w kilku stylizacjach robiąc wszystko, by zdjęcia były niebanalne i przykuwały wzrok.

Z pomocą w stylizacji przyszła sama Wiktoria gdyż na sesję przywiozła ze sobą cały kufer ubrań, butów i różnych dodatków. Naszym oczom ukazały się przeróżne sukienki, sweterki, topy, bluzki. Wszystko w bajecznych, żywych kolorach. Moim zadaniem było dobrać stylizację tak, aby Wiktoria prezentowała się dziewczęco a ubrania podkreśliły zgrabną sylwetkę. Naszym numerem jeden bez wątpienia okazała się czapka z daszkiem z motywem z gry „Angry Birds” oraz żółta sukienka w stylu lat 60. Na spotkaniu poprzedzającym sesję, dowiedziałyśmy się że wielką pasją Wiktorii jest fotografia. Agnieszka zaproponowała więc by dziewczynka pozowała z aparatem fotograficznym.

Niemniej ważny okazał się makijaż. W przypadku młodego wieku, zastosowałam tzw. „make up no make up”. Mimo, że ledwie widoczny, spełniał swoją rolę. Dzięki niemu buzia Wiktorii pozostała matowa do samego końca sesji zdjęciowej. Zastosowałam niewielką ilość podkładu, pudru transparentnego, czarną kredką zrobiłam cienką linię zagęszczającą rzęsy, które delikatnie wytuszowałam. Pod oczy nałożyłam odrobinę korektora a usta pokryłam bezbarwnym balsamem.

Dołożyłyśmy z Agnieszką wszelkich starań aby sesja odbyła się w miłej i ciepłej atmosferze. Wiktoria szybko wczuła się w rolę i jak na jedną z pierwszych sesji, spisała się bardzo dobrze. Efekty oceńcie sami.

Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r. tekst jednolity z 2006 r.)
Zabrania się kopiowania, reprodukcji, publikacji, sprzedaży oraz odsprzedaży publikowanych zdjęć do celów komercyjnych oraz wykorzystywania ich do innych celów bez zgody właściciela.

Fotograf: Agnieszka Tylka http://www.facebook.com/fotografia.atylka

 

 

 

Aleksandra Starachowska
No Comments

Leave a Comment