Pytania i odpowiedzi

 1. Czy zajmuje się pani fryzurami i przedłużaniem rzęs?

  Nie świadczę usług w zakresie fryzjerstwa. Nie przedłużam również rzęs. To, co mogę zaoferować to doklejenie sztucznych rzęs w formie kępek podczas makijażu. Rzęsy polecam gdyż pięknie podkreślają spojrzenie i nadają makijażowi wyrazistego, wieczorowego charakteru.

 2. Czy dojeżdża pani do klienta?

  Dojazd jest możliwy przy większej ilości osób głównie przy ślubach, ale pracuję przede wszystkim w pracowni na Pogodnie, w miejscu specjalnie przeznaczonym do wykonania makijaży. Znajdują się tu duże lustro z odpowiednim oświetleniem, hoker dla osoby malowanej oraz wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria. Komfort i spokój mój i Klientki w trakcie wykonywanej pracy jest dla mnie ważny.

 3. Ile kosztuje wykonanie makijażu?

  W celu zapoznania się z  pełnym cennikiem za moje usługi proszę zapoznać się z działem „cennik”

 4. Czy jeśli zabiorę swoje kosmetyki, usługa zostanie wykonana taniej?

  Nie ma możliwości wykonania przeze mnie makijażu z użyciem kosmetyków, które nie są moją własnością. Pracuję na znanych, sprawdzonych przeze mnie markach i kosmetykach najwyższej jakości, których jestem pewna.

 5. Czy mam przyjść bez makijażu?

  Brak makijażu przyspiesza jego wykonanie i ułatwia pracę. Demakijaż dodatkowo podrażnia skórę. Proszę o zjawienie się bez makijażu.

 6. Ile trwa makijaż?

  Wykonanie makijażu zazwyczaj zajmuje do 1,5 godziny. Niezwykle ważna jest punktualność zwłaszcza, gdy wykonuję makijaże jeden po drugim. W czasie pandemii w czas pomiędzy kolejnymi makijażami wliczona jest dezynfekcja i wietrzenie pomieszczenia.

 7. Czy mogę przyjść na makijaż z osobą towarzyszącą?

  Preferuję sytuacje gdy na makijażu Klientka zjawia się sama.

 8.  Czy najpierw powinna być fryzura, a potem makijaż?

  Najlepiej gdy fryzura będzie wykonana przed makijażem. Przed jego wykonaniem zmywam dokładnie resztki lakieru do włosów, który mógł osadzić się na twarzy oraz dekolcie. Poza tym ukończony makijaż i fryzura tworzą spójny efekt końcowy.

 9.  Czy próba makijażu ślubnego jest konieczna?

  W mojej opinii jest bardzo potrzebna. W ważnym dniu może nie być czasu na rozmyślania nad kolorystyką, zdarzają się opóźnienia. A co jeśli usłyszę kilkanaście minut przed wyjściem, że to jednak nie jest to? W czasie próby rozmawiamy, poznaję oczekiwania, dobieram makijaż tak, aby jak najlepiej podkreślił urodę przyszłej panny młodej. Pomoże mi zdjęcie inspiracji z makijażem, kreacji czy dodatków pokazane np w galerii w telefonie. W czasie próby jest miejsce na poprawki, intensyfikowanie cieniowania lub zmiana koloru pomadki. Każda z nas jest inna, a gusta są różne.

 10. Czy próbę wykonuje się tylko przed makijażem ślubnym?

  Zdarzało mi się wykonywać próbę przed makijażami wieczorowymi np. dla mam panien młodych. Wszystko zależy od osoby, która się ze mną kontaktuje i umawia na makijaż.

 11. Czy można umówić się na lekcję makijażu?

  Jest możliwość umówienia się na indywidualną naukę wizażu. Można ją również sprezentować bliskiej osobie w formie bonu podarunkowego. Taka nauka to kilkugodzinne spotkanie, w czasie którego podpowiadam jak się malować, zdradzam swoje techniki, robię przegląd kosmetyczki i doradzam. Pytaj o wszystko, co związane z makijażem :)

 12. Klientki czasem proszą o makijaż niepełny (pomalowanie tylko oczu, albo nałożenie tylko podkładu). Z góry zaznaczam, że nie jest to makijaż profesjonalny, który się utrzyma i będzie się dobrze prezentował w trakcie ważnego wydarzenia. Nie wykonuję niepełnych usług tego typu ponieważ zależy mi na jakości wykonywanego przeze mnie makijażu i zadowoleniu moich klientek.