Makijaż

Moją ofertę kieruję do kobiet w każdym wieku. Nigdy nie przystępuję do wykonania makijażu bez choćby krótkiej rozmowy. Robię to głównie po to, by poznać oczekiwania klientki. Makijaż wykonuję kosmetykami tylko dobrych marek zarówno dostępnych na rynku światowym, jak tych rodzimych. W kufrze wizażysty ważna jest różnorodność. Maluję kosmetykami m.in. marek Charlotte Tilbury, Too Faced, Tom Ford Beauty, Yves Saint Laurent, Natasha Denona, Lorac Pro, NARS, Inglot czy Lancôme. Cenię sobie polskie marki KOBO i Affect. Stale poszukuję i próbuję nowości.

Każdy makijaż traktuję w sposób indywidualny i nie kieruję się żadnym szablonem. Najbardziej preferuję sytuacje gdy na makijaż mam odpowiednią ilość czasu (do 1,5 godziny). Trwały makijaż nie powstanie w 15 minut. Jeśli poświęcisz więcej swego czasu, możesz być pewna, że dołożę wszelkich starań byś wyglądała pięknie niezależnie od okazji.

Oferuję

  • makijaż naturalny, dzienny, biznesowy
  • makijaż do sesji zdjęciowych (fotograficzny)
  • indywidualne lekcje wizażu (ponad trzygodzinne spotkanie)
  • makijaż okolicznościowy (sylwester, studniówka, przyjęcie weselne i inne)
  • makijaż ślubny

Miejsce wykonania makijażu ma znaczenie.

Moja skromna pracownia jest jasna, urządzona w stylu glamour, a ściany zdobią portrety ulubionych aktorów dawnego Hollywood. Jego centralną część stanowią duże lustro charakteryzatorskie oraz sofa, na której spokojnie możesz zaczekać na swój makijaż. Tutaj zrelaksujesz się na dłużej. To cicha okolica domków jednorodzinnych.

Będąc młodą mamą zdecydowałam się na pracę w domu. Po pięciu latach zdobyłam się na odwagę i otworzyłam niewielkie studio. Mam świadomość, że moim obowiązkiem jest stworzenie komfortowych warunków dla klientek i modelek. Dbam o to, by tworzenie makijażu odbywało się w miłej atmosferze. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu mogę wykonywać swoją pracę bez względu na pogodę za oknem i porę roku.

Umów się na makijaż lub lekcję:

  •  telefonicznie: +48 796 544 627
  • poprzez e-mail: aleksandra.starachowska@gmail.com i formularz kontaktowy (na dole strony głównej), dane kontaktowe znajdują się również w zakładce „Kontakt” w głównym menu
  • za pośrednictwem portalu Facebook (prywatna wiadomość)