O mnie

Na początek coś banalnego.

Makijaż pomaga mi wyrazić siebie, pozwala puścić wodze wyobraźni, ale jeśli ktoś pyta czym jest dla mnie wizaż to odpowiadam mu, że – misją. Moją prywatną misją uszczęśliwienia kobiet, dodania im odrobiny pewności siebie i zapewnienia poczucia atrakcyjności.

Od lat pracuję nad własnym stylem.

Nieustannie szlifuję warsztat. Lubię prace wizażystów mężczyzn – mają niesamowite wyczucie stylu i kolorystyki i zupełnie inne spojrzenie na makijaż. Podglądam też najlepsze wizażystki z całego świata. Podglądactwo jest świetną metodą na douczanie się.  Makijaż potrafi odjąć lat, zakryć mankamenty cery, ale także wydobyć to, co w nas najpiękniejsze. Lubię wykonywać kolorowe, mocne makijaże choć na uroczystości tworzę głównie te stonowane, naturalne, i klasyczne, aby każda pani poczuła, że jest najlepszą wersją siebie. Sądzę, że nie ma takiej granicy wieku do której należałoby się malować. Wszystko zależy od tego jak podchodzimy do tematu makijażu. Jeśli upiększanie sprawia nam przyjemność to nie odmawiajmy jej sobie. To zawsze kwestia umiaru oraz odpowiedniego doboru kolorystyki i kosmetyków.

Doświadczenie

Wystawy fotograficzne we współpracy z autorami zdjęć, liczne wyróżnienia na portalach o tematyce modelingu, współpraca z NATO w ramach sesji zdjęciowej dla żon żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, makijaż i stylizacja do sesji zdjęciowej dla blogów kulinarnych 100 procent kalorii i Natchniona, publikacje sesji zdjęciowych z makijażem na portalu www.szczecinblog.pl, II miejsce w konkursie sklepu internetowego z odzieżą retro Britstyle, III miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym dla wizażystów przez Wydawnictwo Muza, publikacja w amerykańskim magazynie Maleficent, edytorial w kalifornijskim magazynie Elegant (Summer #2 May 2015) oraz Shuba Magazine, publikacje w magazynie MM Trendy, miejsce w pierwszej dziesiątce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Fashion 2013

W ramach ciekawostki

2200
obejrzanych filmów

oceny na Filmwebie